Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž Grand Prix ve Vlkoši - 9.5.2010

25. 9. 2010

V neděli 9.5.2010 se konala soutěž v požárním sportu Grand Prix ve Vlkoši. Byla to první soutěž v letošním roce, tak jsme se na ni těšili.
Soutěže se zúčastnilo 24 družstev mužů a 13 družstev žen z hodnonínska, uherskohradišťska a zlínska. Technickou podporu nám zajišťoval Jožka Panáček a Staňa a Jana Páčovi.
Soutěžilo se na fotbalovém hřišti. Travnatý povrch má však nedostatky, o kterých se přesvědčil nový člen týmu - Juri. Před útokem si zkoušel běh k základně a těsně před ní uklouznul na rozmočené trávě a označkoval si záda. Útok už naštěstí proběhl bez pádu.
Start se povedl - bohužel se nám zamotaly hadice B a nepovedl se rozdělovač. Útok byl ukončen jako neplatný pokus. Skončili jsme na 19. místě společně s dalšími 5 družstvy.
I když se první závod nepovedl, máme ještě před sebou celou sezonu a budeme bojovat.